قالب وردپرس درنا توس
خانه / درباره ما

درباره ما

کار آفرینان در هر صنعت و هر حوزه ایی که باشند همواره درحال ارزشی آفرینی و جابجا کردن مرزها می باشند و ما بر این باوریم که اصول (پارادایم) اقتصاد، فرهنگ، هنر و … تا سال ۲۰۲۰ میلادی به واسطه حضور نسل جدیدی از کارآفرینان و اینترنت و مسائلی مانند این، تغییراتی بنیادین خواهد کرد و آیندگان از آنچه ما انجام داده ایم، سوال خواهند پرسید.
گیلان پلاس، وسیله کسب سود مالی و رشد اقتصادی برای موسسین و فعالان در آن نمی باشد و سعی خواهد نمود که به عنوان نمونه ایی از کارآفرینی اجتماعی فعالیت کند و همچنین نمونه ایی باشد که به جوامع کارآفرین محلی در سراسر ایران جرات ابراز وجود و نمایش فعالیت های خودشان را دهد.  گیلان پلاس نیاز های فنی و نویسندگی و ترجمه و تولید محتوای خود را اکثرا در بستر کار داوطلبانه متخصصان مرتفع می سازد و از همه علاقه مندان با هر تخصص از همین جا دعوت به همکاری و انتشار تجربه و دانششان می کنیم. ما به هیچسازمان و نهاد و … وابسته نبوده و به صورت مستقل فعالیت می کنیم و اگر در آینده درآمدی کسب کنیم صرف توسعه سایت و برنامه های آن خواهد شد.
جمله ” جهانی بیاندیشید و محلی عمل کنید ” همواره در یاد ما می باشد و آماده ایم تجربیات خود را در اختیار دیگر افراد و شهر ها بگزاریم.
استفاده از اطلاعات  و مطالب و محتوای این وب سایت ( با ذکر منبع و درج لینک ) برای همگان آزاد است.
این وبگاه چند هدف را دنبال می کند:

  •  اطلاع رسانی در مورد رویداد های آتی مرتبط با کارآفرینی در گیلان
  •  انعکاس فعالیت ها ی جامعه پویای (community) کار آفرینی گیلان از سال ۱۳۹۶
  •  درگاهی که تازه واردین علاقه مندی های خود را یافته و دستیابی آنها به کانال های ارتباطی با جامعه پویای کار آفرینی را تسهیل می کند.
  •  هم افزایی و شبکه سازی ارتباط افراد علاقه مند و فعال این حوزه با یکدیگر.
  •  گرد آوری و انتشار مجموعه ایی از آخرین اطلاعات و ادبیات و محتوای نوین حوزه کار آفرینی و دوره ها و فعالیت ها ی مرتبط.