قالب وردپرس درنا توس
خانه / کسب و کار / معرفی استارتاپ پست پین، موتور جستجوی شبکه های اجتماعی

معرفی استارتاپ پست پین، موتور جستجوی شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی علاوه بر مزایایی که دارند گاها به علت حجم انبوه مطالب و اطلاعات که در آن ها وجود دارد ممکن است برای شما دردسرساز شوند؛ چرا که پیدا کردن یک مطلب بین همه شبکه های اجتماعی کاری سخت و غیر ممکن است، شما نمی توانید همه کانال هایی که در تلگرام وجود دارد را در گوشی خود داشته باشید تا در بین آن ها به دنبال مطلب مد نظر خود بگردید. همچنین بسیاری از مطالبی که در شبکه های اجتماعی وجود دارند جنبه تبلیغاتی و غیر واقعی دارند که قطعا شما به دنبال آن ها نبوده اید و فقط باعث تلف کردن وقت شما می شوند و بعد از ساعت ها جستجو بین آن ها هیچ چیزی دستگیر شما نمی شود.

موتور جستجوی پست پین با داشتن همه مطالب شبکه های اجتماعی از قبیل تلگرام، اینستاگرام، توئیتر و پایش کردن مطالب آن ها و همچنین حذف محتواهای تبلیغاتی و غیر مفید در کمترین زمان هر مطلبی که در شبکه های اجتماعی مثل کانال های تلگرام یا پیج های اینستاگرام و … به دنبال آن باشید را به شما نمایش می دهد.

نرم افزار پست پین به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر جستجو در شبکه های اجتماعی مختلف این قابلیت را دارد که هر مطلب را که به نظر شما مفید بود، در بوردهای اختصاصی که برای خود تعریف کرده اید ذخیره کنید تا برای همیشه آن مطلب را در گوشی خود داشته باشید همچنین می توانید برای هر مطلب که در شبکه های اجتماعی وجود دارد نظر بگذارید و آن را لایک کنید و یا حتی با دوستان خود در هر کجا که هستند به اشتراک بگذارید.

شما در نرم افزار پست پین می توانید دسته بندی های مورد علاقه خود را انتخاب کنید و همه مطالب مرتبط با آن دسته بندی که در شبکه های اجتماعی وجود دارد را به راحتی مشاهده نمایید.

هر روز منتظر ویژگی های جدید و جذاب از پست پین باشید …

وب سایت پست پین: www.postpin.ir

 

اصفهان پلاس

 

منبع اصفهان پلاس

درباره گیلان پلاس-علی ایوبی

برسی کنید

معرفی مدل (Big 5) برای شناخت بیشتر شخصیت خود

دو سال پیش زمانی که مسئولیت جذب و استخدام افراد شرکت به صورت مستقیم زیر …